Poczytaj

Potencjał kompresora olejowego

Szanse kompresora olejowego rzeczywiście można scharakteryzować na zrąbie jego wieści specjalistycznych. Naczelnym rysem jest ciśnienie działalności. Zwyczajne kompresory dostarczają ciśnienie o sumie do kilku barów, co oznacza liczbę przyzwalającą na podłączenie zdecydowanej większości akcesoriów technicznych. Modele do zastosowań specjalistycznych legitymują się możliwością wytworzenia najwyższego ciśnienia w miarze parunastu barów. Istotnym aspektem dla użytkowania kompresora olejowego jest produktywność liczona objętością eteru, które realnie może nadać ekwipunek w momencie wyłącznie jednej sekundzie przy zamierzonym ciśnieniu. W owym zdarzeniu wszystko współzależy od zapotrzebowania narzędzia, jakie będziemy chcieli załadować.

Dla właściwej funkcji przystoi wyekwipować się w gatunek o wydajności najmniej parunastu litrów na minutę. Na wentualność nietrwałych ekwipunków będziemy musieli mocniej zwracać zaciekawienie na konieczności nabywanych sprzętów, ażeby podczas czynności nie dochodziło do oporów ciśnienia. Na produktywność kompresora oddziaływanie posiada praca silnika.

Im zwiększona, tym w rzeczy samej więcej będziemy możni pożądać od akcesorium. Możność pracy ekwipunku posiada również niosłość przy typowaniu właściwej wielkości pojemnika, która wyliczana bywa w litrach.